![Big-Trees-Forest Big-Trees-Forest](//lh3.ggpht.com/-AcSpD1632og/USpxEEQEr4I/AAAAAAAAKkQ/98tFGYAO3Gw/Big-Trees-Forest_thumb%25255B2%25255D.jpg?imgmax=800)
Φιλοσοφικό Τηλεγράφημα του Σπύρου Κάκου [2013-02-24]: Θυμάμαι μόνο ένα μικρό μέρος από τη ζωή που έχω ζήσει. Αυτό σημαίνει ότι δεν την έχω ζήσει; Αν υποσυνείδητα με επηρεάζουν και τα όσα έχω ζήσει αλλά έχω ξεχάσει, το ίδιο δεν ισχύει και για κάθε γεγονός που έχει συμβεί στο σύμπαν; Όλα με κάποιο τρόπο μας επηρεάζουν. Ποιος καθορίζει τα όρια της ζωής “μου”;
(c) Φιλοσοφικά Τηλεγραφήματα - Φιλοσοφικός σχολιασμός της επικαιρότητας...